Troje studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie będących także członkami Finansowego Koła Naukowego FLOW współpracującego z Instytutem Badań i Analiz Finansowych - Jakub Kalandyk, Karolina Olechowska oraz Gabriela Rudzińska, zakwalifikowało się do tegorocznej edycji Akademii EFC organizowanej w ramach X Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie.

Akademia EFC jest wydarzeniem skupiającym najzdolniejszych studentów kształcących się na polskich i zagranicznych uczelniach. W tegorocznej edycji udział weźmie około 100 studentów, którzy zostali do niej zakwalifikowani na podstawie m.in. zgłoszonych esejów. Prace przygotowane przez naszych studentów znalazły się wśród czterdziestu najlepszych esejów.

Udział reprezentantów naszej uczelni oraz Instytutu w tym prestiżowym wydarzeniu z pewnością przyczyni się do rozwoju ich wiedzy oraz zainteresowań związanych z ekonomią, finansami i bankowością.