Szkolenia dla firm

Szanowni Państwo,

 

przedstawiam Państwu ofertę szkoleniową Instytutu Badań i Analiz Finansowych. Jej cechą jest różnorodność, którą – jak myślę – Państwo docenią. Możemy zaproponować wyjątkowo szeroki wachlarz szkoleń finansowych, ponieważ zespół Instytutu tworzą trenerzy reprezentujący zróżnicowane specjalizacje – począwszy od finansów przedsiębiorstw, przez rynki kapitałowe, na finansach publicznych i ubezpieczeniach skończywszy. Chciałbym, by potraktowali Państwo tę propozycję jako punkt wyjścia do szczegółowych dwustronnych ustaleń na temat programów szkoleniowych dobrze dopasowanych do potrzeb Państwa organizacji. Dotyczy to wszystkich parametrów szkoleń: zarówno tematyki i czasu trwania, jak i samych trenerów. Chętnie porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach w tej dziedzinie i zaproponujemy adekwatne do sytuacji rozwiązania.

 

Oprócz wysokiej klasy specjalistów, którzy gwarantują odpowiedni poziom merytoryczny zajęć, dysponujemy znakomitą infrastrukturą pozwalającą na szkolenia w wyjątkowo sprzyjających warunkach. Do Państwa dyspozycji jest Centrum Turystyki i Rekreacji z zespołem konferencyjnym „Gościnne Wzgórza” w Kielnarowej pod Rzeszowem, gdzie znajdują się nie tylko znakomicie wyposażone sale szkoleniowe (w tym unikatowe Laboratorium Finansowe), ale także zaplecze pozwalające na nadanie zajęciom szczególnego charakteru (np. poprzez połączenie z team buildingiem) – ujeżdżalnia, park linowy, bogate wyposażenie sportowe itp. Nie mam wątpliwości co do tego, że szkolenia prowadzone w formule przewidującej nie tylko konwersację w sali laboratoryjnej, ale także udział w grach, symulacjach i wymagające zaangażowania w pracę zespołową, są szczególnie pożyteczne.

 

Namawiam zatem do zapoznania się z naszą ofertą, której wyznacznikiem jest szkolenie bazujące na różnego rodzaju interakcjach pozwalających na wierne odwzorowanie sytuacji znanych z praktyki biznesowej. Jestem pewien, że znajdą w niej Państwo interesujące dla siebie propozycje. Oferta zawiera przykładowe szkolenia realizowane przez pracowników IBAF, większość szkoleń jest jednak opracowywana na idywidualne zamówienie.

 

Pobierz    

 

Z wyrazami szacunku,

Prof. nadzw. dr Wojciech Misiąg

Dyrektor Instytutu Badań i Analiz Finansowych

 

 

    

Prezentujemy raport

 

Raport Finanse samorządowe - stan, perspektywy, zagrożenia. Przygotowany na III Europejski Kongres Samorządów.


 

zobacz pozostałe raporty IBAF...

 

Copyright © 2011 Instytut Badań i Analiz Finansowych. All rights reserved.
Instytut Badań i Analiz Finansowych
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
35-225 Rzeszów
ul. Sucharskiego 2, pokój 248
Tel. +48 17 86-61-185
Fax +48 17 86-61-222

E-mail: kontakt@ibaf.edu.pl