Oferta

Oferta Instytutu Badań i Analiz Finansowych

 

Szanowni Państwo,
 
Pracownicy oraz eksperci zewnętrzni Instytutu Badań i Analiz Finansowych od wielu lat współpracują z podmiotami gospodarczymi świadcząc dla nich różnego rodzaju usługi. Efektem dotychczasowych doświadczeń jest poniższa oferta. Jej cechą jest różnorodność, którą – jak myślę – Państwo docenią. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia z zakresu analizy finansowej czy finansów osobistych, po wysoko wyspecjalizowane produkty dotyczące zagadnień podatkowych, czy struktury kapitału i polityki dywidendowej przedsiębiorstwa. Posiadamy także potencjał umożliwiający efektywne doradztwo w obszarze budżetu i gospodarki pozabudżetowej, a także innych wymiarach działalności jednostek tworzących sektor publiczny.
 
Możemy zaproponować wyjątkowo szeroki wachlarz szkoleń finansowych, ponieważ zespół Instytutu tworzą trenerzy reprezentujący zróżnicowane specjalizacje – począwszy od finansów przedsiębiorstw, przez rynki kapitałowe, na finansach publicznych i ubezpieczeniach skończywszy. Chciałbym, by potraktowali Państwo tę propozycję jako punkt wyjścia do szczegółowych dwustronnych ustaleń na temat programów szkoleniowych dobrze dopasowanych do potrzeb Państwa organizacji. Dotyczy to wszystkich parametrów szkoleń: zarówno tematyki i czasu trwania, jak i samych trenerów. Chętnie porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach w tej dziedzinie i zaproponujemy adekwatne do sytuacji rozwiązania.
 
Oprócz wysokiej klasy specjalistów, którzy gwarantują odpowiedni poziom merytoryczny zajęć, dysponujemy znakomitą infrastrukturą pozwalającą na szkolenia w wyjątkowo sprzyjających warunkach. Do Państwa dyspozycji jest Centrum Turystyki i Rekreacji z zespołem konferencyjnym „Gościnne Wzgórza” w Kielnarowej pod Rzeszowem, gdzie znajdują się nie tylko znakomicie wyposażone sale szkoleniowe (w tym unikatowe Laboratorium Finansowe), ale także zaplecze pozwalające na nadanie zajęciom szczególnego charakteru (np. poprzez połączenie z team buildingiem) – ujeżdżalnia, park linowy, bogate wyposażenie sportowe itp. Nie mam wątpliwości co do tego, że szkolenia prowadzone w formule przewidującej nie tylko konwersację w sali laboratoryjnej, ale także udział w grach, symulacjach i wymagające zaangażowania w pracę zespołową, są szczególnie pożyteczne.
 
IBAF na równi z aktywnością w obszarze biznesu podejmuje i intensyfikuje współpracę z instytucjami publicznymi. Wiedza oraz posiadane doświadczenie skutkują szeregiem analiz, prac badawczo-rozwojowych, projektów i przedsięwzięć tak około naukowych jak i komercyjnych. Zdobyte doświadczenie skutecznie przekuwamy w praktykę. Aktywność IBAF skupia się w dwóch płaszczyznach obejmujących doradztwo oraz szkolenia. Każdy z wymienionych obszarów dostosowany jest do specyfiki konkretnej jednostki, przez co stanowi odpowiedź na jej realne potrzeby. Katalog usług doradczych i szkoleniowych IBAF nie ma charakteru zamkniętego.
 
Oferta Instytutu uwzględnia możliwość konstruowania szkoleń i usług doradczych zamawianych indywidualnie, a przez to dostosowanych do niepowtarzalnych potrzeb i oczekiwań jej odbiorców. W ramach IBAF tworzymy ofertę zawierającą rozwiązania dostosowane do zmieniających się warunków prawnych i ekonomicznych w których funkcjonują podmioty gospodarcze. Wyróżnia nas wiedza oraz doświadczenie. Siłą IBAF jest także profesjonalizm i zaangażowanie w działania, które podejmujemy. To te czynniki w połączeniu ze sobą czynią naszą ofertę oraz zawarte w niej produkty wyjątkowymi. 
 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Instytutu Badań i Analiz Finansowych IBAF w Rzeszowie dedykowaną biznesowi oraz instytucjom publicznym.
 

 

Prof. nadzw. dr Wojciech Misiąg

Dyrektor Generalny IBAF

Oferta dla sektora prywatnego i publicznego 

 

 

    

Prezentujemy raport

 

Raport Finanse samorządowe - stan, perspektywy, zagrożenia. Przygotowany na III Europejski Kongres Samorządów.


 

zobacz pozostałe raporty IBAF...

 

Copyright © 2011 Instytut Badań i Analiz Finansowych. All rights reserved.
Instytut Badań i Analiz Finansowych
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
35-225 Rzeszów
ul. Sucharskiego 2, pokój 248
Tel. +48 17 86-61-185
Fax +48 17 86-61-222

E-mail: kontakt@ibaf.edu.pl