Cart

niedziela, 27 wrzesień 2020

„Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP”

W dniach 24-25 września uczniowie dwóch klas z Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku oraz w dniach 15-16 października 2020 uczniowie dwóch klas z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Szczepanika w Krośnie uczestniczyli w dwudniowym wydarzeniu – warsztatach prowadzonych przez trenerów IBAF w kampusie WSIiZ w Kielnarowej (dzień 1) oraz grze terenowej na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce (dzień 2).

Projekt "Uczelnie szkołom - o finansach NBP", łączący w sobie różne formy przekazywania wiedzy w tym m.in. webinaria, warsztaty stacjonarne oraz rywalizację zespołową - jest autorską inicjatywą pracowników Instytutu Badań i Analiz Finansowych WSIiZ w Rzeszowie. Celem projektu jest pokazanie, że ekonomia nie musi być nudna i tak skomplikowana, a podstawowa wiedza z zakresu objętego tematyką projektu pozwoli na prawidłowe interpretowanie zjawisk ekonomicznych.

niedziela, 27 wrzesień 2020