Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Pracownicy Instytutu Badań i Analiz Finansowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, w Brukseli (BE) na spotkaniu inaugurującym projekt IDEA realizowany w ramach Erasmus + Strategic Project

 
Pracownicy Instytutu Badań i Analiz Finansowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie uczestniczyli w dniu 11 listopada 2019 roku w spotkaniu w Brukseli inaugurującym projekt „IDEA - Inspiring Digital Entrepreneurship and Awareness in HE”. Projekt współfinansowany jest przez program Erasmus+ Komisji Europejskiej. W jego realizację zaangażowane jest konsorcjum złożone z 9 partnerów z 7 krajów europejskich (tj. Belgia, Chorwacja, Włochy, Polska, Rumunia, Słowacja i Hiszpania). 
 
 
Innowacyjne podejście do sukcesu w biznesie zawarte w IDEA oznacza wykorzystanie umiejętności cyfrowych stosowanych w przedsiębiorczości, a tym samym nadążanie za najnowszymi trendami społecznymi, technologicznymi i gospodarczymi. Na spotkaniu partnerzy zaprezentowali reprezentowane przez siebie ośrodki, wskazali na kompetencje w zakresie realizacji obszarów projektu za które odpowiadają, a w następnej kolejności dokonano prezentacji projektu wraz z mapowaniem i inwentaryzacją dynamiki przedsiębiorczości cyfrowej, wskazaniem na materiały szkoleniowe w formie e-learning dla studentów i sposób upowszechniania projektu poprzez przyszłe wydarzenia multiplikacyjne. 
 
Pracownicy Instytutu Badań i Analiz Finansowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie odpowiadają m.in. za określenie struktury, układu i funkcjonalności otwartej platformy IDEA Open Educational Resources. 
 
 
 
 
Więcej informacji na temat IDEA i innych inicjatyw Instytutu Badań i Analiz Finansowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Raporty

Publikacje

Kontakt

  • Kontakt