3 grudnia 2019 roku w budynku głównym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie odbędzie się trzecie z cyklu Seminarium Samorządowe IBAF.

Niniejsze wydarzenie jest kolejnym spotkaniem odbywającym się pod nazwą Seminaria Samorządowe IBAF, dedykowanym sytuacji podkarpackich samorządów. W trakcie seminarium przedstawione oraz omówione zostaną najnowsze dane dotyczące gospodarki finansowej JST na Podkarpaciu wraz z ich odniesieniem do sytuacji sektora samorządowego w kraju. Analizom poddana zostanie m.in. sytuacja budżetowa podkarpackich samorządów, realizacja RPO oraz wykorzystanie innych środków UE na tle pozostałych województw, a także stan zadłużenia w układzie międzywojewódzkim.

Agenda seminarium przedstawiona została poniżej.

• Finanse jednostek samorządu terytorialnego na Podkarpaciu (tak jak dotychczas co kwartał).
  • Pytania i dyskusja.
  • Finansowanie oświaty w Polsce.
  • Pytania i dyskusja.
  • Ranking jednostek samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego.
  • Pytania i dyskusja.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 13 grudnia 2019 roku w budynku głównym Wyższej Szkoły
Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. H. Sucharskiego 2, o godzinie 10.00 w sali RA53.

Uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie udziału w seminarium w terminie do 9 grudnia 2019 roku (włącznie), na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem (17) 866 11 85.

Osoby, które potwierdzą swoje uczestnictwo do 9 grudnia, otrzymają również egzemplarz ostatniego raportu IBAF poświęconego finansom JST "Finanse jednostek samorządu terytorialnego - stan obecny, zagrożenia, rekomendacje.