;W dniu wczorajszym gościliśmy na naszej Uczelni Panów Sebastiana Joba oraz Łukasza Zembika, pracowników Forex University. Panowie zapoczątkowali cykl swoich wykładów z tematyki forexowej. Wstęp do forexa a później przedstawienie strategii price action pozwoliło na zapoznanie się z tematem i wzbudziło duże oczekiwania co do kolejnych szkoleń organizowanych przez Forex University. Na wykładzie gościliśmy ponad 40 gości w tym studentów WSIZ, UR oraz prywatnych inwestorów. ; Forex University to organizacja zajmująca się edukacją finansową i inwestycyjną ze szczególnym uwzględnieniem rynku forex. Partnerem strategicznym Forex University jest Dom Maklerski TMS Brokers.