;Studentki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz członkinie kół naukowych działających przy Katedrze Finansów WSIiZ oraz IBAF: Angelika Gumieniak i Karolina Palimąka, zostały członkami Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego (EFC). Dotychczasowa działalność studentek oraz ich zaangażowanie w wykonywane prace przyniosły wymierne efekty w postaci uzyskania statusu członka Akademii EFC. ; Europejski Kongres Finansowy to otwarty projekt, którego celem jest proponowanie i wspieranie działań stymulujących bezpieczeństwo i ;stabilność finansową Polski i Unii Europejskiej. Europejski Kongres Finansowy skupia publiczne, praktycystyczne debaty środowisk biznesu, nauki i polityki. ; Członkostwo w Akademii EFC daje studentkom niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w spotkaniu Kongresu w dniach 23-26 czerwca 2014 w Sopocie. Program Kongresu obejmie m.in. następujące bloki tematyczne: bezpieczeństwo i rozwój rynków finansowych, wyzwania dla rozwoju rynku kapitałowego oraz zarządzanie wartością przedsiębiorstw.