W dniu 15.04.2014 podczas spotkania Koła Popularyzacji Wiedzy Ubezpieczeniowej odbyły się warsztaty ubezpieczeniowe prowadzone przez Panią Krystynę Kula Menadżera Zespołu Sprzedażowego AXA Polska oraz dwie osoby z jej zespołu sprzedażowego. Celem spotkania było przybliżenie studentom rynku ubezpieczeniowego w Polsce, zasad prowadzenia działalności gospodarczej przez pośredników finansowych oraz charakterystyka pracy i współpracy z klientami. Zdaniem szkoleniowca - jeżeli ważne jest dla nas: niezależność i swoboda działania nawiązywanie i budowane relacji z ludźmi elastyczny czas pracy dochody ograniczone jednie własną przedsiębiorczością praca pełna wyzwań to warto dołączyć do jednej z największych firm ubezpieczeniowo-finansowych na świecie AXA Polska S.A. Dzięki spotkaniu członkowie Koła dowiedzieli się jak skutecznie poruszać się po rynku ubezpieczeniowym, jak wygląda praca agenta ubezpieczeniowego, czy też jakie cechy osobowościowe są niezbędne by sprawdzić się w tym zawodzie.