W dniach 10-11 września Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będzie prezentowała swoją ofertę edukacyjna na kolejnym Salonie Maturzystów, które odbędzie się w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej. W targach uczestniczyć będą również pracownicy Instytutu Badań i Analiz Finansowych, którzy promować będą m.in. anglojęzyczne ścieżki kształcenia oferowane przez Uczelnię. Pracownicy Instytutu, zachęcać będą m.in. do studiowania na kierunku Finance and Accounting, dzięki któremu możliwe jest poznanie problematyki finansowej oraz zasad rachunkowości, co pozwala na właściwe rozumienie reguł rządzących gospodarką oraz skuteczne ograniczanie ryzyka funkcjonowania jednostek i organizacji w otoczeniu ekonomicznym. ; Pracownicy Instytutu wezmą także udział w organizowanym przez Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowskim Salonie Maturzystów, który odbędzie się w dniach 22-23 września b.r. Targi będą znakomitą okazją do poznania Uczelni, jej oferty oraz możliwości, jakie oferuje Uczelnia i Instytut. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Targach!