Instytut Badań i Analiz Finansowych oraz Katedra Finansów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje kolejne z cyklu spotkań pt.: Seminaria u Ekonomistów. ; Seminarium odbędzie się 18 listopada 2016 roku o godzinie 11.00 w sali RA20. Głównym prelegentem podczas spotkania będzie dr Piotr Sołtyk – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Wydział Finansów i Prawa, Katedra Finansów Samorządowych Tematem wystąpienia będzie:;Funkcjonowanie kontroli zarządczej na przykładzie gmin województwa świętokrzyskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem. Zgłoszenia należy kierować w terminie do 16 listopada, pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..