W dniu 16 marca 2017 roku odbyły się warsztaty na temat opodatkowania działalności gospodarczej w Polsce. Warsztaty poprowadził Pan Paweł Daniel – przedstawiciel Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. ; Jest to kolejne wydarzenie z zakresu edukacji finansowej organizowane przez Instytut Badań i Analiz Finansowych (IBAF), dzięki któremu jego uczestnicy mieli możliwość zdobycia praktycznej wiedzy wprost od praktyków zajmujących się na co dzień tematyką prawa podatkowego. ; W warsztatach wzięła udział grupa studentów ostatniego roku studiów ekonomicznych, którzy otrzymali dzięki nim możliwość zdobycia informacji na temat wyboru form opodatkowania działalności gospodarczej oraz towarzyszących im rozliczeń podatkowych. Warsztaty pozwoliły na zaprezentowanie różnic w poziomie obciążeń fiskalnych zależnie od formy opodatkowania działalności gospodarczej. Dzięki temu studenci nabyli umiejętność doboru form opodatkowania adekwatnie do rodzaju prowadzonej działalności oraz łączenia oczekiwanych korzyści podatkowych z wybraną formą opodatkowania. ; Studenci otrzymali możliwość samodzielnego wypełnienia formularzy rozliczenia podatku związanego z działalnością gospodarczą w zależności dla wszystkich form opodatkowania, co spotkało się z ich ogromnym zainteresowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia.