Instytut Badań i Analiz Finansowych przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, wraz z Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu South Bohemia w Ceske Budejovice w partnerstwie z litewską Fundacją PROFAT realizują projekt pn. Miss Marple’s start up w ramach programu Erasmus+, którego zwieńczeniem będą tygodniowe warsztaty, które odbędą się w miejscowości Ceske Budejovice w Czechach. Jest to kolejny projekt, który realizujemy wspólnie z Fundacją PROFAT, tym razem jego głównym celem jest zwiększenie świadomości uczestników na temat przedsiębiorczości. Obok grupy studentów współpracujących z IBAF w projekcie biorą udział przedstawiciele 4 innych państw – Czech, Litwy, Włoch oraz Hiszpanii.