W dniach 23-24 października 2017 roku odbyła się piąta edycja konferencji naukowej pn. “Global Economy and Governance - Challenges in Turbulent Era (GEG 2017), podczas której zostały przedstawione wyniki badań pracowników IBAF, dr Tomasza Skicy i mgr Małgorzaty Leśniowskiej-Gontarz, wykonane we współpracy z dr Teresą Mroczek. Podczas konferencji zaprezentowano rezultaty; badań łączących problematykę ekonomii oraz przedsiębiorczości w ochronie zdrowia z zastosowaniem metod drążenia danych oraz technik uczenia maszynowego. Konferencja została zorganizowana przez Wydział Zarządzania i Finansów Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Wydział Nauk Ekonomicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. ; Zachęcamy do zapoznania się w wynikami prac badawczych pracowników IBAF na portalu www.researchgate.net.