Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Instytut Badań i Analiz Finansowych wraz z Finansowym Kołem Naukowym FLOW włączyli się w współorganizację wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – międzynarodowej inicjatywy promującej przedsiębiorczość, świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia, a także podejmowanie biznesowych przedsięwzięć. W tym roku pod hasłem „Nowa normalność” będą miały miejsce liczne wydarzenia stacjonarnie lub w formie online (szczegóły na stronie: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/). 

Serdecznie zapraszamy do udziału webinarze pn. „Empatia w biznesie i nie tylko, czyli Design Thinking dla początkujących”, który poprowadzi mgr Karolina Palimąka.

Design Thinking to sposób działania/myślenia, który przynosi wiele korzyści firmie/instytucji (zarówno wewnątrz organizacji, jak również w relacjach z klientami). To sposób na rozwiązywanie problemów różnego pokroju, gdzie w dużym skrócie, punktem wyjścia jest koncentracja na człowieku i jego potrzebach (nie tylko w kontekście klienta).

Webinar będzie miał formę mieszaną – dostarczając teoretycznej wiedzy z zakresu metodyki myślenia projektowego uczestnicy będą również zaangażowani w interaktywne formy współpracy. W ramach webinaru uczestnicy dowiedzą się czym jest metodyka Design Thinking, na ile jest pomocna w biznesie, jak również w życiu codziennym. Poznają metody wykorzystywane przy pracy wg metodyki myślenia projektowego.

Webinar odbędzie się 19.11.2020r. (tj. czwartek) o godz. 15:15 i potrwa ok. 1,5 godziny.

Szczegóły oraz rejestracja: https://empatia-w-biznesie-tp2020-r-i.konfeo.com (udział jest bezpłatny).

Serdecznie zapraszamy, nie tylko osoby prowadzące działalność – design thinking pozwala zmienić myślenie również w codziennej pracy.

webinar_-_ŚTP_2.png

Raporty

Publikacje

Kontakt

  • Kontakt