Z przyjemnością informujemy, że nakładem Scientific Publishing House IVG w Londynie oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie wydana została książka pt. „Instrumentalizacja wsparcia przedsiębiorczości w Polsce, Estonii i na Słowacji. Samorząd terytorialny, administracja centralna oraz instytucje publiczne”. Książka ukazała się równolegle na rynku krajowym oraz brytyjskim w polskiej oraz anglojęzycznej wersji językowej. Autorami książki są pracownicy Instytutu Badań i Analiz Finansowych, naukowcy z Uniwersytetu Comeniusa w Bratysławie (Słowacja) oraz Uniwersytetu w Tartu (Estonia). Książka stanowi efekt realizacji projektu „International Science Exploration Event 2019”, dofinansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach umowy 532 / P-DUN / 2019.

A5327EFB