Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Mamy przyjemność poinformować, że czasopismo naukowe Financial Internet Quarterly (FIQ) zostało przyjęte do bazy ERIH PLUS - European Refrence Index for the Humanities and the Social Sciences, tworzonej przez Norwegian Center Research Data. ERIH PLUS obejmuje ponad 7000 tytułów czasopism naukowych. Link do profilu czasopisma: https://dbh.nsd.uib.no/publiseringskanaler/erihplus/periodical/info?id=498683

Kwartalnik naukowy FIQ jest aktualnie indeksowany przez międzynarodowe repozytoria czasopism naukowych (m.in. DOAJ, EBSCO, EconBiz, EconLit, RePEc, IndexCopernicus). Wydawca FIQ współpracuje także ze Sciendo (właściciel de Gruyter), co przyczynia się do osiągania coraz większych zasięgów wyszukiwania oraz cytowalności artykułów publikowanych na łamach FIQ.

Redakcja Financial Internet Quarterly prowadzi aktywnie działania zwiększające rozpoznawalność czasopisma wykorzystując instrumenty marketingu naukowego online. W imieniu Redakcji zachęcamy do obserwowania profilu FIQ na LinkedIn (@finquarterly) i projektu dedykowanego wymianie opinii na profilu ResearchGate (https://www.researchgate.net/project/Financial-Internet-Quarterly-ISSN-2719-3454), a także do udziału w dyskusjach wokół tematów z ostatnio publikowanych numerów FIQ.

Równocześnie zachęcamy do publikowania na łamach FIQ. Każdy artykuł zostaje opatrzony numerem DOI oraz ORCID. Teksty przyjmowane są w trybie ciągłym, wszelkie niezbędne informacje, w tym wytyczne redaktorskie, jak również aktualny numer i wydana archiwalne znajdują się pod adresem: https://www.finquarterly.com. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Financial Internet Quarterly to czasopismo naukowe wydawane co kwartał w formie elektronicznej od 2005 roku przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Głównym celem prezentowanych w nim publikacji jest upowszechnianie zagadnień z zakresu finansów, szczególnie nowych aspektów w tej dziedzinie, z uwzględnieniem finansów przedsiębiorstw, finansów publicznych, ubezpieczeń, bankowości, rachunkowości, rynków kapitałowych oraz aspektów prawnych zarządzania finansowego. Współpracujący z FIQ redaktorzy oraz recenzenci to międzynarodowe grono specjalistów w dziedzinie ekonomii i finansów.

Raporty

Publikacje

Kontakt

  • Kontakt