Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Mamy przyjemność poinformować, że Financial Internet Quarterly (ISSN: 2719-3454) został zatwierdzony przez prestiżowy serwis Clarivate Analytics i uwzględniony w Emerging Sources Citation Index Web of Science (ESCI WoS). Czasopismo jest już wyszukiwane w Web of Science pod poniższym linkiem: https://mjl.clarivate.com/search-results (w okno wyszukiwarki wpisując odpowiedni numer ISSN).


Tym samym po ERIH Plus jest to drugie, tak liczące się repozytorium, które w przeciągu ostatniego półrocza doceniło zarówno stronę merytoryczną, jak i redakcyjną kwartalnika.


Zespół redakcyjny FIQ zachęca do współpracy i publikowania własnych tekstów w kwartalniku. Szczegóły na stronie internetowej oraz pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Wierzymy, że dyskusja jest najbardziej wartościową częścią pracy naukowej, dlatego zapraszamy do śledzenia profili czasopisma na portalu LinkedIn (@Financial Internet Quarterly) oraz ResearchGate project (dostępny pod adresem: https://tiny.pl/9xmnx) z miejscem przeznaczonym pod dyskusję wokół tematów numeru.

 

 

Financial Internet Quarterly (FIQ) to anglojęzyczne czasopismo naukowe wydawane przez WSIiZ. Jego redakcję tworzą pracownicy uczelni oraz międzynarodowe grono naukowców reprezentujących uznane ośrodki naukowe. Tematyka tekstów publikowanych na łamach kwartalnika skupia się na zagadnieniach obejmujących: finanse przedsiębiorstw, finanse publiczne, ubezpieczenia, bankowość, rachunkowość, rynki kapitałowe oraz prawne aspekty zarządzania finansami.

Raporty

Publikacje

Kontakt

  • Kontakt