Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt Instytutu Badań i Analiz Finansowych i Finansowego Koła Naukowego FLOW pn. "Uczelnie szkołom - o finansach z NBP. Edycja 2." otrzymał dofinansowanie w wysokości blisko 100 tys. zł na realizację przedsięwzięć w ramach konkursu Narodowego Banku Polskiego. Jesteśmy jedną z 12 instytucji w Polsce, które otrzymały dofinansowanie w tej edycji (https://www.nbp.pl/konkursy/2021/uczelnie-szkolom/lista-uczelnie-szkolom.pdf).


Projekt obejmuje warsztaty z problematyki ekonomii i finansów (w kampusie w Kielnarowej, gdzie wykorzystujemy m. in. Laboratorium Finansowe) prowadzone przez Studentów FKN FLOW oraz opiekunów - pracowników Instytutu Badań i Analiz Finansowych (przydzielonych wg obszarów tematycznych wydarzenia). W obecnej edycji wśród instytucji, z którymi podejmujemy współpracę znalazły się Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa w Bóbrce oraz Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, na terenie których przeprowadzone zostaną warsztaty oraz gra terenowa połączona z konkursem. Przedsięwzięcie zostanie skierowane do 180 uczniów szkół średnich (w podziale na 3 tury wydarzenia).

Projekt stanowi kolejną odsłonę przedsięwzięć IBAF dedykowanych młodzieży ze szkół średnich zorientowanych na szeroko pojętą edukację finansową. Będzie to trzecia, zmodyfikowana o dotychczasowe doświadczenia edycja projektu, który cieszy się pozytywnymi opiniami wśród nauczycieli i uczniów.

Projekt rozpoczyna się jeszcze w grudniu br. i kończy w kwietniu 2022 r., główne działania zostały zaplanowane na miesiące marzec-kwiecień 2022 roku mając nadzieję na możliwość ich realizacji w formie stacjonarnej.
Zapraszamy do relacji filmowej z poprzedniej edycji projektu dostępnej pod poniższym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=V_5lNRXxZek.

Raporty

Publikacje

Kontakt

  • Kontakt