Karolina Palimąka

mgr Karolina Palimąka

Pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Badań i Analiz Finansowych.

Pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Badań i Analiz Finansowych. Absolwentka studiów drugiego stopnia na kierunku Ekonomia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu Analizy danych z wykorzystaniem narzędzi SAS na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Trzykrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, trzykrotny tytuł „Studenta Roku w WSIiZ”, Absolwenta Roku na studiach pierwszego i drugiego stopnia, Członek Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego. Naukowo zorientowana na tematyką zjawiska przedsiębiorczości, szczególnie z perspektywy postaw. W ramach współpracy z Instytutem Badań i Analiz Finansowych od 2014 roku współuczestniczy w powstawaniu dokumentów strategicznych oraz wniosków o dofinansowanie projektów naukowych i edukacyjnych.