Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Kapitalny Menedżer to studia podyplomowe dla kadry zarządzającej, składające się z trzech modułów: zarządzania finansami strategicznymi, zarządzania kompetencjami pracowników oraz zarządzania projektami. Każdy z tych modułów prowadzony jest przez wysokiej klasy teoretyków i praktyków, przedstawicieli biznesu.

Dodatkową zaletą studiów są certyfikaty, które można uzyskać. I tak w wypadku zarządzania finansami strategicznymi studenci mają szansę uzyskać prestiżowy certyfikat CIMA, wystawiany przez brytyjski Instytut Rachunkowości Zarządczej, natomiast w wypadku zarządzania projektami jest to egzamin IPMA na poziomie D-Level.


Studia Kapitalny Menedżer oceniam z punktu widzenia inżyniera jako wyśmienity wstęp w świat finansów. Duża liczba zróżnicowanych gier symulacyjnych pozwoliła na bieżąco weryfikować wykładaną teorię w praktyce. Największe plusy tych studiów to doświadczenie kadry naukowej i dążenie do zaintersowania słuchaczy każdym z wykładanych przedmiotów. Z kolei za największą wartością dodaną do studiów uważam możliwość ukończenia studiów podyplomowych wraz z dodatkowym tytułem CIMA Certificate in Business Accounting. To dla mnie bardzo dobry początek na drodze rozwoju w zakresie rachunkowości zarządczej.

Sylwester Musiał (Managed Services Transformation Lead RWCE)
Ericsson Sp. z o.o.

Mam przyjemność podziękować Państwu za udział w studiach podyplomowych na kierunku Zarządzanie Finansami Strategicznymi.

Uczestnictwo w studiach Kapitalny Menedżer dało mi możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy z zakresu szeroko rozumianych finansów.

Bardzo wysoko oceniam poziom merytoryczny osób, które prowadziły zajęcia w trakcie studiów. Poziom prowadzonych wykładów i ćwiczeń oceniam jako wysoce profesjonalny a jednocześnie ciekawy. Jednocześnie na bardzo wysoką ocenę moim zdaniem zasługuje poziom organizacyjny studiów. Ponadto dzięki uczestnictwu w studiach miałem możliwość uzyskania certyfikatu CIMA co również wpływa na pozytywną ocenę. Za bardzo cenne uważam również możliwość nawiązania nowych znajomości z osobami uczestniczącymi w studiach jak i prowadzącymi.

Bardzo wysoki poziom merytoryczny, organizacyjny oraz miła atmosfera sprawiły, że z wielką przyjemnością wziąłbym udział w podobnych inicjatywach w przyszłości.

Jerzy Moskal (Ekspert ds. Analiz Kredytowych)
Alior Bank S.A.

 

Ukończenie studiów podyplomowych „Kapitalny Menedżer” na kierunku Zarządzanie Finansami Strategicznymi, umożliwiły mi uzyskanie wiedzy z zakresu finansów i zarządzania nimi. Poprzez nowoczesny program uwzględniający aktualne nurty w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw poznałam zasady i umiejętności z zakresu wpływu finansów strategicznych na efektywność funkcjonowania i polepszenia kondycji przedsiębiorstwa. Wiedza ta umożliwia mi pozyskanie awansu na wyższym szczeblu zarządzania. Jestem bardzo zadowolona z programu studiów i różnorodności prowadzonych zajęć. Nauka nie tylko poprzez teorię, ale również wykorzystanie jej w praktycznych ćwiczeniach i zabawach zostaje bardziej zapamiętana. Z wielką przyjemnością podejmę się kolejnego wyzwania w podobnych projektach.

Agnieszka Magoń (Regionalny Koordynator Projektów)
Reynaers Polska Sp. z o.o.


Raporty

Publikacje

Kontakt

  • Kontakt